Така лакома, солодка цукерка може бути тільки від справжнього професіонала своєї справи,справи яка назівається скрапбукінгом ))Це розіграш від Тані Дудкіної
Аммм -ам))
воскресенье, 18 мая 2014 г.
воскресенье, 4 мая 2014 г.
Стимулюю сама себе...
За браком часу я ніколи не мала змоги пробувати себе в різні ДК,але думаю час спробувати))Для мене велика відповідальність буде робити роботи для такої творчої групи Лесі Згарди,а ось і сам банер
для цього я підготувала свої найкращі на мою думку роботи, я уже мала змогу працювати з папером на іншими матеріалами від Лесі,іменний мій штамп також робота її -дякую!
та ще декілька робіт
а ось і сам банер ДК
для цього я підготувала свої найкращі на мою думку роботи, я уже мала змогу працювати з папером на іншими матеріалами від Лесі,іменний мій штамп також робота її -дякую!
та ще декілька робіт
а ось і сам банер ДК
понедельник, 16 декабря 2013 г.
среда, 27 ноября 2013 г.
***новогодние флажки***
Вдохновившись одним скетчем от "Зроби Сама" сложилась парочка ярких открыточек
а вот и сам скетч http://www.zrobysama.com.ua/wp-content/uploads/2013/10/2013-sketch4.jpg
а вот и сам скетч http://www.zrobysama.com.ua/wp-content/uploads/2013/10/2013-sketch4.jpg
воскресенье, 24 ноября 2013 г.
пятница, 15 ноября 2013 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)







































